Category: tekste shqip

Stealth: Shkojm naper shpija ti thirre vizit Nuk jena parajs ku tuneli ka drit Ngelesh pertoke su qove mu za per karrik Nuk bojna replik,no patience me prit Im getting the money cuz thats what i need My shqipez are hungry so fi… what u think Kur thash free all mu G-s nuk fola per […]

[Koach2.0:] Nananana hey… I gotta hustle all night, I gotta go I can’t control you ‘Cause high with that gyal across the world baby, I can show you (yeah) There’s not one day don’t be afraid that I don’t own you High with that gyal across the world to New York and Barcelona Hey (Hey…) […]

Altin Sulku Sa her te mendoj ne rrug me del Ajshe ajshe ajshee Si ti nuk kam pa jo asnjeher Ajshe ajshe ajshee Frymen po e mbaja Syt jo nuk ja ndaja Vetes sdo ja falja Po me ike se Me e majra ti je Dale moj dale tet them ni fjale Jepja ktij djalit […]

2× Ouh Maria, ouh Maria… Hekmi do mendime qe i kam Mend’t e mia, mend’t e mia Nah-Nah vetes sime si besoj 2× Kuku aj osht i martum Aj m’don n’snapchat m’shkrun 9 missed calls n’telefon On on on Dua Zemer ti se din sesa Dua Kurr nuk ki me dit sesa Vuaj S’muj mu […]

Prit pak pak vetem pak duhet me bo kontakt Un ti ti tidhe un fillon mfikson me shum Menyra se si e din vetem ti spo dike me u nal Ma trego ma trrego Me stila ma trrego Me ju afru ngadal sinjalin e kuptoj Nuk ka si ajo ajo ajo Nuk ka si ajo […]

REF. 2x: U bo kohe dhe syt s’ti kom pa o kam mer malli tek mu per tjeter vend nuk ka po digjet xhani A m’kujton nai her mos harro se kush jom kon tash me kon po del a ka nai tjtr nvenin tem jo nuk do duroja vec e imja ti je kon […]

2x zemren nuk ta fali sjam mo ai djali qe deshe ka me tmarr ty malli sta fali nuk ta fali a thu ka dasht ajo nai her vertet kom menu qe e kom dit dhe pse aroma e saj akoma vret me mlendu ti paske prit nga nje trendafil u bone lule pa er […]

Veten time me nga ty s’e ndaj, nen lekure akoma t’mbaj A thu kam faj? Yeah Kur dike e don me shpirt me gjak, pafund eshte shume pak, hajt se shihemi prap atje ku ti me le, Se dikur me doje sot as nuk me pyet si je. Ke harruar sa u prekem, sa u […]

Sme pyti kush a dua tlind Sdi asgje per fatin tim Ne kte jet thjesht kalimtaaaar Nga engjell kthyer ne njeri Kam frik te rritem a e dii E ardhmja duket bardh e ziii Mka mungu cdo nat aroma jote nan Mka.mungu dikush ta shoh ti them bab Ref.. Pse me sjell ne jet kur […]

Tash pe kuptoj pse mkan inat, Se nuk kan shanca per mu kap, Deri dje spate koh me mu mu marr, Tash na ka dhez s4mm-i e po dojn mem disirat. (Shit) Vallah, hajt pak paj jallah, Fucked up fama tu bertit kejt salla, Te na nuk ka Montana, Jena kejt n kam po qe […]