Capital T paralajmeron videoklipin e ri

Capital T ka bërë të ditur së në një të ardhme të afërt do ta publikojë videon e re muzikore.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, reperi i ka paralajmëruar fansat e tij se së shpejti do të vijë me projektin e ri që do të jetë videoklip.

“Së shpejti videoja e re”, shkruan në një postim të Trim Ademit në Instagram.

Ai nuk ka dhënë detaje të tjera në lidhje me këtë video, derisa pritet që gjatë muajit tetor të vijë edhe me ‘mixtape’.

https://www.instagram.com/p/BZq19EDjF1V/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A3920.0000000000005%7D

Sa u përket këngëve të tij, gjatë këtij viti reperi ka qenë mjaft i suksesshëm me disa projekte, si “Andiamo”, “Pse po ma lun lojën” e “Hatixhe”.

Kënga e tij më e fundit është bashkëpunimi me 2Po2 që mban titullin “Ulu”.

Videoja e kësaj kënge u publikua në YouTube më 13 shtator dhe deri më tani numëron mbi 2.7 milionë shikime. /Gjithqka Nga Pak

Advertisements

One thought on “Capital T paralajmeron videoklipin e ri

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

About muzika6