Shikoni transformimin e Aurela Hoxhes

Modelja Aurela Hoxha e nisi karrierën e saj afro 10 vite më parë.

Ajo konkurroi në mesin e 10 vajzave për tu pranuar si një nga figurat e ekranit të “Telebingos Shqiptare” që drejtohet nga Ardit Gjebrea.

Aurela ia kishte arritur qëllimit, dhe për një kohë të gjatë kishte punuar si modele në “Telebingo”.

Aurela Hoxha tani është një modele dhe blogere shumë e suksesshme.

Vite më vonë ajo filloi të avancohet dhe kështu kishte arritur të bëhej një modele dhe blogere e suksesshme.

Ajo provoi eten edhe në aktrim, duke fituar një nga rolet në filmin “Dashura e Bjeshkëve të Nemuna 3”, film i cili akoma nuk ka dalë.

Po t’i hedhim një sy galerisë ndër vite, mund të shohim edhe ndryshimet e modeles që nga koha kur punonte për Adritin e deri më sot.

Ndryshimet janë vërtet të dukshme, ndërsa Aurela është aluduar se ka bërë ndërhyrje, por që një gjë të tillë ajo vet nuk e ka pranuar kurrë. /Gjithqka Nga Pak

Advertisements