Shikoni Fjolla Morine duke shfqur linjat e saj

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina së shpejti pritet të publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës. 

Fjolla shpesh ndan me fansat ndonjë fotografi nga jeta e përditshme, por nuk janë të pakta rastet kur shfaqet edhe në ndonjë fotografi ‘të nxehtë’.

Së fundmi, Morina ka publikuar një footgrafi në lnstaStory, ku shfaqet mjaft atraktive e veshur në të zezë.

Ajo vë në pah linjat e saj trupore, për të cilat përkushtohet mjaft shumë në palestër.

Ndryshe, Fjolla në thuajse çdo paraqitje të saj shfaqet e ekspozuar në veshje. /Gjithqka Nga Pak

Fjolla Morina shfaqet ‘e nxehtë’ në një fotografi të publikuar në InstaStory

Advertisements