Ja qfare urimesh benen koleget Noizyt

Reperi i njohur shqiptar Noizy, ka festuar sot (e mërkurë) ditëlindjen e tij të 31-të.

Me këtë rast ai ka marrë plot urime të përzemërta nga miqtë, fansat, dhe familjarët e tij.

Jo të paktë ishin edhe kolegët që e uruarn reperin për 31 pranverat.

Disa pre tyre zgjodhën rrjetet sociale për t’i shprehur urimet, duke publikuar ndonjë fotografi të tij me urime në mbishkrimin e tyre.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj publikoi një fotografi të Noizyt në InstaStory, një fotografi përmes së cilë reperi i kishte uruar vetes ditëlindjen me këto fjalë: “Shumë urime ditëlindjen për mua. Unë jam më i madhi, i paharrueshmi OTR”.

Ndërkohë, kantautori i njohur Elgit Doda kishte publikuar gjithashtu në InstaStory një status, ku shkruante “Urime edhe 100 kile”, duke iu referuar me shaka këngës së reperit, e cila mban të njëjtin titull.

Mikja e tij më e mirë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga publikoi një fotografi të reperit në Instagram, në mbishkrimin  së cilës shkruante plot urime të përzemërta për mikun e saj: “Edhe 100 vjeç të na bëhesh. Zoti të bekoftë me çdo të mirë ashtu siç ke dhe zemrën e bardhë”.

https://www.instagram.com/p/BZiohdHhLxv/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A8504.000000000002%7DMesa duket, Noizy është një nga reperët me më së shumti miqësi në estradë, përderisa një pjesë e madhe e kolegëve, nuk hezitojnë që t’ia shprehin urimet e tyre përmes rrjetve sociale. /Gjithqka Nga Pak

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6