Anxhelina Hadërgjonaj vjen me atraktive

Këngëtarja atraktive, Anxhelina Hadërgjonaj, po tregon pse është një prej femrave më atraktive të skenës.

Ajo nuk lanson shpesh projekte muzikore. Megjithatë, ka vëmendjen e medieve zakonisht për linjat e saj trupore.

Anxhelina Hadërgjonaj ka publikuar një foto ku shfaqet tejet sensuale, për të cilën është komplimentuar nga adhuruesit e saj.

“E lidhur pas një mendje të fort dhe zemre të brishtë”, ka shkruar Anxhelina në përshkrim të fotografisë që e shfaqë atë më të butë se kurrë më parë.

Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet provokuese pa sytjena, me rastin e ditëlindjes së saj. Foto nga Instagram.

Anxhelina është e bija e këngëtares, Albërie Hadërgjonaj, pra e ka në trashëgimi paraqitjet atraktive skenike.

Bukuroshja vazhdon të jetë ‘single’ . / Gjithqka Nga Pak

Advertisements