Zhvishet transgjinorja shqiptare Linda Rei

Linda Rei është një ndër transgjinoret më të njohura shqiptare, e cila është komentuar shumë në media e rrjete sociale.

Linda nuk i ka kursyer fotografitë teksa ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh shumë provokues ku shfaqet para pasqyrës me pantallonat e zbërthyera dhe me gjoksin zbuluar edhe pse një pjese e ka mbuluar me flokë.

Ajo po jeton një histori të bukur dashurie prej gjashtë muajsh, me djalin e një prej biznesmenëve të njohur nga Kosova e me reputacion në Zvicër.

“Po, kam tre muaj në lidhje me një djalë që jeton në Lugano të Zvicrës. Është djalë i vetëm, 28 vjeç nga Kosova. Bashkë me të atin kanë një nga hotelet më luksose në Lugano”, kishte thënë për mediat shqiptare. /Gjithqka Nga Pak

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

About gjithqkangapak