Dafina Zeqiri ft Lyrical Son – Hot Shorts

I Know you wanna robbed up
See the way we wanna ..?
The boys looking at us like they wanna tast some
we’re fly girl we aint giving non
YEAH! gramofon!
Aha..Aha yeah!Okey!
Will is your boy?
Lyrical Son stand up!Genc Stand up yup!
Intorducing! The Newest star Duffy`e

Dafina :
Temperatura e nxet
dhe qyteti vlon në Gusht
veshi diqka shkurt e ngushtë
sa syt i mshel e i hap
gjendëm shpejt në club
djemt lëshojn fjal në qdo hap

Lyrical son :
Yo yo get jige with it 2X
ej yo duffy` go get em baby

Reff:
Kur jom në Club
n’Hot shorts kur tdal
kur veshem ngusht
Mmm miliona fjalë

Dafina :
Temperatura e nxet
dhe qyteti vlon në Gusht
veshi diqka shkurt e ngushtë
sa syt i mshel e i hap
gjendëm shpejt në club
djemt lëshojn fjal në qdo hap

Reff:
Kur jom në Club
n’Hot shorts kur tdal
kur veshem ngusht
Mmm miliona fjalë

Lyrical son:
kur jom në club nuk e di kur o boll
kom qef me pi shum alkool
sum intereson kush o mrena
genci a heki a ka dj a makiato bendi
ngat me dosta me nxon najsen
me pa qdo thooB tmadhe mrena që vjen
secili prej neve tparën e nxen
i nxojna na tjerat kejt shoqet me ren
Hot Shorts nice ass
big boobs lot of kesh
black porsche three ladies like em yep ok
jackpot qyshtu jena na,skom kravat nfyt
sjom si ata jom njeri i thjesht nuk jom kuller
pse gjon jom vesh se un jom reper
mendjen e madhe maje per veti
teper e bukur zemer kush je ti…?!
se kom problem po qitash jom busy
nese don najsen ej call me for shizy

Reff:4X
Kur jom në Club
n’Hot shorts kur tdal
kur veshem ngusht
Mmm miliona fjalë

I Know you wanna robbed up
See the way we wanna ..?

The boys looking at us like they wanna tast some
we`re fly girls aint giving non

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6