Dizanjuasja prapa Rihanes me veshje “Besnike”

Deri tani keni parë Rihanën dhe Kendrick Lamar ne videon e muzikes “Loyalty”.

Dyshja eshte zhytur ne rreziqe dhe ne situata te ndryshme, afer nje ndertese te larte, duke ndjekur nje makine, – me qellim qe ta mbroje zonjen e tij, dhe te mbroje nderin.

Veshja e Rihanes e dizanjuar nga Anna Trevelyan dhe  Jahleel Weaver,

Rihana mban dy veshje kryesore ne kete klip, një xhaketë të bardhë me gëzof, dhe nje fustan nga House i CB, dhe nje agjente e veshur me te zeza duke i pershtatur xhaketes.

Është xhaketa e fundit në stilin e Matrix-it nga java e Javës së Modës në Seul./Gjithqka Nga Pak/

810 (1).jpg

810.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6