Capital T thotë se 80 për qind e të rinjve i kanë flokët sikur ai

Capital T së fundmi po shijon një nga sezonet më të suksesshme në karrierën e tij.

Hit pas hiti, ai ka publikuar një seri të këngëve të suksesshme.

Së fundmi ai lansoi projektin “Andiamo” në bashkëpunim me Ardian Bujupin që është pritur mirë nga publik. 

Megjithatë, me një pretendim të tij së fundmi në Instagram, pak duket se e ka tepruar.

Ai thotë se 80 për qind e të rinjve kanë flokët sikur ai dhe se tash ai duhet ta ndryshojë trendin.

“80 për qind e rinisë tash e akne këtë stil ët flokëve, duhet me ndërru trendin apet”, ka shkruar Kapo.

Capital T vazhdon me serinë e performancave sonte mbrëma në Gjakovë. /Gjithqka Nga pak/

https://www.instagram.com/p/BXSg9xgBhGZ/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A3958%7D

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6