Shikoni linjat e Diana Avdiut

Modelja nga Kosova, Diana Avdiu, vazhdon të jetë një prej femrave më të pëlqyera shqiptare.

Në këto ditë të nxehta vere, ajo i është bashkuar trendit të publikimit të fotografive me rrobabanje.

Natyrisht se ajo duket bukur me linjat trupore në plan të parë. 

Ndryshe, Diana u shpall ‘Miss Universe Kosova’ në vitin 2012 dhe e përfaqësoi vendin në Miss Universe në Las Vegas.

Pos këtij titulli, ajo mori edhe çmimin ‘Miss Fotogjenia’ si konkurrentja më fotogjenike e garës.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6