Qfare Buzekuqi perdori Kim Kardashian ne Diten Kombtare te Buzkuqeve

Pra, dje ishte dita kombëtare e buzekuqëve dhe në të gjithë botën, buzët ishin zbukuruar me të gjitha llojet e kozmetikës.

Te famshët gjithashtu hynë në veprim të lyerjes së buzëve.

Kim Kardashian postoi nje video ne Instagram nga ylli i Youtube Patric Starr duke i lyer buzet e saja me -mund ta gjeni? – ngjyra  Kimmie nga koleksioni i saj  KKW x Kylie Kozmetik. /Gjithqka Nga Pak

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6