Kylie Jenner ben kujdesje te veqante ndaj gjinjeve dhe qdo jave i matë

19-vjeqarja e cila thuhet se ka pasur tri operacione te gjirit ne te kaluaren – dhe eshte shume krenare per pasurite dhe pronat e saje dhe i vezhgon gjithmone per tu siguruar qe ato jane shume mire.

Ylli i The Keeping Up With Kardashians ka thene se do ti harxhoje (250.000$)-(190.000$)

pe rti mbajtur gjinjet e saj ne forme te mire, te shendoshe./Gjithqka Nga Pak

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

GQ @gqmexico @gq_germany @mrmikerosenthal

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6