Luana Vjollca pa emision, por nuk mbetet pa punë

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më të mira por jo veç kaq, pasi ajo shquhet për linjat bombastike dhe fytyrën perfekte.

Kush tha që Luana Vjollca ka mbetur pa punë? Edhe sikur t’i ikin aktorët edhe sikur t’i mbyllin emisionin “Pa limit”, madje edhe sikur ta largojnë nga Top Channel, ky me siguri nuk do ishte ndonjë problem i madh për të. 

Luana e gjen një punë të re sa hap e mbyll sytë! Moderatorja kohëve të fundit i është përkushtuar muzikës, por tani edhe një tjetër profesioni, modelingut.

Fotot e saj të fundit i kanë lënë të gjithë pa fjalë, madje disa mund të thonë se janë të denja për të konkurruar modelet më të suksesshme në tregun ndërkombëtar shkruan xing.

E veshur me të bardha dhe me grim minimalist, Luana na sjell këto imazhe kopertinash në rrjetet sociale, me të cilat ka marrë qindra komplimente.

https://www.instagram.com/p/BXA7dG-DZc9/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A3999.9950000000003%7D

https://www.instagram.com/p/BXBTtluARws/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A1%2C%22os%22%3A4019%7D

https://www.instagram.com/p/BXDFTl_jh0p/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A2%2C%22os%22%3A4033.995%7D

https://www.instagram.com/p/BXDZelEjxIb/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A3%2C%22os%22%3A11189%7D

https://www.instagram.com/p/BXFm5T4jBTo/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A4%2C%22os%22%3A11222.995%7D

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6