Bebe Rexha dhe Dua Lipa mund të takohen për herë të parë në Moskë

bebe-dua-e1501239351968-780x439

Dy këngëtaret me famë botërore e me prejardhje shqiptare, ndodhen në të njëjtin vend të botës.

Dua Lipa e Bebe Rexha, kanë treguar se janë në Moskë të Rusisë përmes fotografive dhe videove publikuar nga ky qytet.

Këngëtarja Rexha do marrë pjesë në një koncert të madh “Europaplus”, i cili do zhvillohet pas dy ditësh, e me shumë gjasë edhe Lipa do performojë aty 

Edhepse një gjë të tillë nuk e ka konfirmuar, Lipa ka prapa vetes ekipin e saj me të cilin interpreton në koncerte të mëdha.

Dy këngëtaret nuk janë takuar asnjëherë më parë bashkë, ndërsa Bebe Rexha e Rita Ora, ishin takuar bashkë në Billboard Awards, muaj më parë.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6