Ledina Çelo publikon fotografi duke u puthur me bashkëshortin

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo është duke shijuar pushimet mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Këto ditë ajo ka qëndruar në Vlorë, bashkë me burrin dhe fëmijët e saj, ku kanë shijuar pushimet në një nga resortet më luksoze të këtij qyteti. 

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi shumë të veçantë me bashkëshortin e saj, ish-kampionin e kik boksit, Naim Kabashin. 

Në fotografi, çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje të zjarrtë njëri-tjetrin, në një ambient përrallor.

“Të dua”, i shkruan Ledina bashkëshortit në fotografi, në gjuhën gjermane.

 

Ich liebe dich!❤️

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6