Gruaja e Frenk Sintares ka vdekur

Artisti i njohur Frank Sinatra, njihet si një prej artistëve më të mëdhenj që ka pasur ndonjëherë Amerika.

Sinatra ishte martuar plot katër herë, dhe Barbara ishte gruaja e tij e katërt

Ata ishin martuar së bashku në vitin 1976, dhe kishin qëndruar të bashku për 22 vite me radhë, deri në vdekjen e këngëtarit.

Së fundmi, raportohet se Barbara Sinatra ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçare.

“Ajo vdiq në rehati, e rrethuar nga familja dhe miqtë në shtëpinë e saj”, deklaroi drejtori i qendrës së fëmijëve “Barbara Sinatra,  John Thorensen për The Desert Sun.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6