Genta Ismajli joshëse në sesionin e ri

Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi është shfaqur tejet atraktive.

Në prag të projektit të saj të ri ajo ka publikuar një fotosesion.

Sesionin që ajo e ka punuar me Norik Ukën dhe në makijazh të Sellmës e shfaqë Gentën tejet joshëse.

Së shpejti pritet të lansohet kënga e saj me videoklip me Albatrit Muqiqin dhe Nurteelin.

Ky projekt pritet të jetë goditja e Gentës për këtë verë.

https://www.instagram.com/p/BW95_ixlbAI/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A10103.000000000002%7D

https://www.instagram.com/p/BW96Iv8FU-L/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A1%2C%22os%22%3A10123.995%7D

https://www.instagram.com/p/BW96SSXF46t/embed/captioned/?cr=1&v=7&wp=495#%7B%22ci%22%3A2%2C%22os%22%3A10137.995%7D

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6