Adelina Tahiri vjen me poza ‘të nxehta’ nga Dubrovniku, shfaq gjoksin bombastik

Këngëtarja e njohur shkupjane Adelina Tahiri është ende duke shijuar disa ditë të merituara pushimi.

Javë më parë ajo ishte në Santorini të Greqisë, ndërsa destinacioni i radhës për të, duket të jetë Kroacia. 

Bukuroshja 25 vjeçare ka publikuar disa poza mjaft ‘të nxehta’ për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Në disa prej fotografive ajo shfaqet mjaft seksi, në pishinë, teksa ekspozon gjoksin e saj bombastik.

“Dale kadale” mbetet kënga e saj e fundit, e cila është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë miliona klikime, ndërkohë që është bërë e ditur që në javët në vazhdim, ajo do të sjellë edhe një projekt të ri muzikor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6