Getinjo lanson këngën e re “Sexy”, vjen me skena ‘të nxehta’ në klip

Reperi i njohur Getinjo ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Sexy”.

Kënga e re është punuar nga dyshja e famshme Zzap dhe Chriss, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Getinjo.

Klipi i këngës është punuar në bregdetin shqiptar nga FilmNation.

Getinjo në këtë klip vjen me disa skena ‘të nxehta’ me një bukuroshe, duke iu përshtatur kështu edhe tematikës së këngës.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

About muzika6